Kabina 1 - Mega sun 7900

Łóżka MegaSun 7900 są urządzeniem Premium wśród solariów MegaSun. Lampy 54 x160W, opalacze twarzy 4 x600W, opalacze ramion 7 x25W, Tutaj są połączone wszystkie możliwości rozwiązań perfekcyjnych: jedna w swoim rodzaju wielkość, optymalna moc i najwyższy komfort. Łóżko posiada takie funkcje jak klimatyzacja, bryza&aroma, Megavoice.

Lampy Sunmax Red Rave to lampy opalające o wyjątkowym, spiralnym kształcie. Jednak Red Rave to nie tylko intensywna i długotrwała opalenizna. Po raz pierwszy zastosowanie światła czerwonego nie spowodowało obniżenia wartości promieniowania UV. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii oraz wyselekcjonowaniu najkorzystniejszych długości fal prezentujemy lampę, która zapewni nie tylko wyjątkowy złoty kolor opalenizny, ale sprawi, że cały nasz organizm będzie funkcjonował lepiej.
Światło Red Rave wykazuje wybitne działanie odmładzające i dociera do głębokich warstw skóry. Badania wykazały, że światło o długości fali 405-440 nm dociera nawet do 2,5cm wgłąb skóry. Dzięki temu regeneruje uszkodzone komórki, poprawia ich metabolizm i mikrocyrkulację krwi – skóra jest lepiej dotleniona, szybciej oczyszcza się z toksyn, zmarszczki są widocznie płytsze, a nierówności wygładzone.
Specjalny kształt lampy pozwolił na uzyskanie dodatkowego efektu Heat Up!, który sprawia, że w
trakcie sesji mięśnie rozluźniają się, a my możemy się odprężyć i zrelaksować. Dodatkowo czerwone światło Red Rave sprzyja wydzielaniu endorfin, dlatego po opalaniu czujemy się wypoczęci i szczęśliwi.


Codziennie 10 - 22

+48 500 767 003
© 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strony internetowe EKLA